20 світлин Кендалл Дженнер у дитинстві

3 листопада день народження святкує Кендалл Дженнер — одна з найпопулярніших моделей сучасності. Поки її сестри вибудовують власні бізнес-імперії, ця дівчина активно завойовує світ моди. За сім років роботи вона встигла досягти чималих результатів — контракти з найбільшими брендами, від Balmain до Michael Kors, численні обкладинки Vogue і любов мільйонів шанувальників. Тільки в Instagram за нею нині стежать 262 мільони підписників.

Кендалл Дженнер у рекламній кампанії Burberry

Кендалл Дженнер доволі легко дає раду популярності, адже з дитинства звикла до уваги. Зіркові батьки брали її із собою на публічні заходи ще в дитинстві. В архівах навіть збереглася світлина піврічної Кендалл, яку батько Брюс Дженнер взяв із собою на естафету передавання олімпійського вогню влітку 1996 року. Потім дівчинка регулярно з’являлася з родиною на червоних доріжках, а фанати тепер можуть легко простежити, як змінювалася їхня улюблениця. З нагоди 2-річчя Кендалл Дженнер vogue.ua згадує її 20 найкращих дитячих світлин.

Фото: Getty Images

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.