Шість українських дизайнерів представлять свої колекції під час Тижня моди в Нью-Йорку

Kyiv Art & Fashion Days під час Тижня моди в Нью-Йорку представить міжнародній індустрії моди шість українських брендів, серед яких Elena Burenina, Bobkova, Frolov, Litkovskaya, Kovalska та Gudu, щоб підтримати їхній бізнес після руйнівних наслідків війни в Україні.

Gudu, осінь-зима 2022/2023

13 вересня в офісі Mastercard на Мангеттені відбудеться презентація зустрічей з представниками преси, ритейлерами та впливовими особами, кульмінацією якої стане панельна дискусія про поточну кризу в Україні та зусилля з розширення економічних можливостей і комерції малого бізнесу. Майк Фроман, виконавчий віцепрезидент Mastercard і президент зі стратегічного розвитку, відкриє дискусію, а серед її учасників — виконавчий директор Paper Magazine Мікі Бордман, дизайнер Іван Фролов і виконавча віцепрезидентка Mastercard з питань малого та середнього бізнесу Джейн Прокоп.

Litkovskaya, осінь-зима 2022/2023

Софія Чконія заснувала Kyiv Art & Fashion Days як програму доброї волі, щоб представити українських модельєрів і художників міжнародній аудиторії в Києві. Модельєр і директор програм Parsons Кінан Даффті також був одним з учасників проєкту у 2021-му. Після російського вторгнення Даффті зв’язався зі Чконією щодо пошуку способів організувати KAFD у Нью-Йорку. "Бачачи всі спустошення, загибель людей і руйнування інфраструктури, що відбуваються в Україні, я хочу допомогти творчим людям, аби вони знали, що не самотні, і мали певну підтримку від нас тут, у Нью-Йорку", – прокоментував Даффті.

Elena Burenina, Bobkova, Frolov, Litkovskaya, Kovalska та Gudu представлять свої колекції під час зустрічей з міжнародною пресою, покупцями та інфлюенсерами 13 вересня в Мангеттенському офісі Mastercard.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.