Рожевий жовтень: 5 брендів, які підтримують боротьбу з раком молочної залози

Жовтень – місяць боротьби проти раку молочної залози. Таку ініціативу запровадила Всесвітня організація охорони здоров’я в 1993 році й відтоді чимало досягнуто в справі популяризації знань про це захворювання, на яке хворіє кожна восьма жінка у світі. Долучаються до цього проєкту й різні бренди – б’юті, фешн, індустрія гостинності. Ми зібрали кілька таких починань, що допомагають жінкам перемогти в цій складній сутичці з невидимим ворогом.

Sleeper
Revitalash

Бренд Revitalash починався з єдиного засобу – сироватки для росту вій, яку створив лікар для своєї дружини, що лікувалася від РМЗ. Підтримка жінок з подібним діагнозом, профілактика захворювання та реабілітація під час ремісії ввійшли в ДНК бренду та сформували його місію. З кожної проданої сироватки RevitaLash Advanced і RevitaBrow Advanced у лімітованому рожевому пакованні в жовтні бренд переведе по $2 на потреби благодійних фондів, що борються з раком молочної залози.

Revitalash

Крім того, в Україні бренд розгортає важливу кампанію. "Нині, коли в нашу країну прийшла війна, жінки не надають достатньої уваги власному здоров’ю або просто не можуть собі дозволити планове обстеження молочної залози, – кажуть тут. – Саме для них ми розпочинаємо благодійну ініціативу "Подбай про себе з Revitalash". Разом з фондом "Квітна" та київським Спеціалізованим мамологічним центром ми "підвісили" 100 пакетів обстежень для жінок, які дадуть їм змогу безплатно отримати комплексну діагностику – УЗД або мамографію молочних залоз і консультацію лікаря".

SLEEPER

Останні 7 років український бренд SLEEPER приєднується до глобальної ініціативи рожевого жовтня. Цього року Sleeper перераховує до 25% від продажу онлайн рожевих і пурпурових виробів до фонду "Квітна", українського благодійного фонду, що сприяє підвищенню обізнаності про рак молочної залози, підтримує пацієнток і тих, хто переміг хворобу. Партнерство між Sleeper і "Квітна" розпочалося у 2019 році та акумулювало більш як $30 000.

Sleeper

Рожеві й пурпурові вироби продаватимуться впродовж жовтня з гнучкою знижкою, завдяки чому кожен покупець зможе вибрати розмір донейту від 5% до 25% від ціни придбання, що спрямують безпосередньо на лікування жінок, хворих на рак молочної залози через "Квітна". "Турбота про жіноче здоров’я – це головна ціль, якої ми прагнемо уже понад 6 років. І в ці найскладніші для кожного українця часи війни ми не просто не припиняємо, ми підсилюємо, розширюємо та вдосконалюємо свою роботу заради цієї мети. Адже зберегти життя українських жінок – означає зберегти майбутнє".

"З початку війни багато сил та уваги було скеровано на підтримку фронту, на допомогу нашим захисникам, так і має бути. Та однаково важливо піклуватися про людей, що не перебувають на передовій, але змушені битися за своє життя з хворобою. Ми надзвичайно вдячні нашим партнерам, спонсорам, що роками залишаються з Kvitna, і серед них – всесвітньо відомий український бренд Sleeper. Завдяки вашій допомозі багато жінок матимуть змогу отримати лікування проти раку молочної залози".

Four Seasons

Не змогла залишитися осторонь цієї проблеми й усесвітньо відома мережа готелів Four Seasons, яка впродовж усього рожевого жовтня влаштовує спеціальні чаювання Afternoon Tea і жертвує частину коштів фондам, які допомагають жінкам з раком грудей. Наприклад, активну позицію зайняв Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest, що розробив лінійку спеціальних рожевих десертів і коктейлів у цьому ніжному кольорі. 15% від усіх продажів буде передано до Асоціації боротьби з раком молочної залози, яка, зокрема, допомагає багатьом українським жінкам, які нині живуть в Угорщині.

Four Seasons Hotel Gresham Budapest

"Зіткнення з раком молочної залози та шлях до одужання потребує великої сили, — каже Борі Халом, засновник місцевої Асоціації поінформованості про рак молочної залози Mellrákinfo Egyesület. — Ось чому ми намагаємося охопити якомога більше людей через найрізноманітніші способи комунікації. Наш обов’язок — піклуватися про своє тіло та його сигнали, що два роки проходити безплатну мамографію для жінок 45—65 років, а в разі виявлення чогось незвичайного — негайно звертатися до лікаря".

Ralph Lauren

Небагато брендів роблять більше для боротьби з раком молочної залози, ніж Ralph Lauren. Культовий бренд запустив ще у 2000 році ініціативу Pink Pony – глобальний благодійний проєкт, який допомагає поліпшити доступ до лікування раку та ліків. Цього року Ralph Lauren випустив абсолютно нову сорочку Pink Pony Oxford і пожертвував 100 % прибутку на цю справу. Також компанія нещодавно поділилася своїм планом на збір 25 мільйонів доларів та створення п’яти онкологічних центрів Ralph Lauren.

Ralph Lauren
Jo Malone

Британський парфумерний бренд Jo Malone – ще один активний учасник руху проти раку молочної залози. Цього року марка передала 100 000 фунтів фонду Breast Cancer Research Foundation® й зазначила, що кількість продажу тих чи інших продуктів не змінить цієї суми. Важливо, що засновниця бренду Джо Малон сама знає, що таке рак грудей — вона втратила груди, проходила хімієтерапію раз на п’ять днів, але в результаті змогла перемогти хворобу.

Jo Malone

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.