Річ дня: оверсайз-блейзер від українського бренду TOTE

Напередодні виходу літньої колекції український бренд TOTE презентує особливий оверсайз-жакет FOLK з традиційною українською хусткою, який є не лише модним елементом образів, а й патріотичною деталлю в гардеробі. Хустка здавна була основним символом української культурної спадщини по жіночій лінії. Вона супроводжувала жінок усе їхнє життя, була оберегом і захищала волосся від зурочення. До мінідропу бренду ввійшли два однобортні блейзери з українською хусткою. Жакети з гострими вилогами в чорному та кольорі слонової кістки з акцентом на лінії плечей ідеальні для будь-якої пори року.

TOTE

"Мені подобається все, що стосується блейзерів, вони становлять основу мого гардероба. Цього лютого під час перебування на Тижні моди в Мілані я думала, як висловити свою українську ідентичність і привернути увагу до війни. Тоді я взяла наш прапор у руки, а згодом уже створила FOLK, жакет з хусткою", – каже дизайнерка бренду Аліна Френдій. Більше фото нового блейзера дивіться в нашій галереї.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.