Джиджі Гадід запустила власний бренд одягу

Топмодель Джиджі Гадід повідомила про запуск власного бренду одягу під назвою Guest in Residence. Марка представлена у форматі попап-магазину на Тижні моди в Нью-Йорку.

Усі речі виготовляються зі 100% кашеміру. Це худі, светри, сорочки поло, джогери, шкарпетки та шапки. Палітра виробів варіюється від майже натуральних до насичених кольорів. Створюючи лінійку Джиджі Гадід як креативна директорка орієнтувалася на тривалий термін експлуатації та позачасовий стиль виробів, які можуть набувати статусу "сімейних реліквій".

За словами самої Гадід, надалі основна колекція поповнюватиметься сезонними капсулами, що складатимуться з речей зі складнішим дизайном. Guest in Residence також планує співпрацювати з іншими брендами й випускати лімітовані серії у вищому ціновому сегменті.

Також відомо, що директором з дизайну бренду став Сіджео Кім, колишній дизайнер трикотажних лінійок брендів The Row та Theory. Позиції вже доступні на офіційному сайті Guest in Residence.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.