Binance запускає криптовалютну картку для підтримки українців у ЄС

Найбільша біржа криптовалют у світі Binance запустила нову програму підтримки українців. Компанія випустила криптовалютну картку Binance Refugee Card для всіх користувачів Binance з України, які були змушені залишити країну через війну з росією. Криптокартку Binance створено в партнерстві з банківською платформою Contis. Вона дає змогу переміщеним українцям здійснювати й отримувати криптовалютні платежі та скуповуватися в ритейлерів у ЄС, які приймають карткові платежі.

У межах програми Binance Charity співпрацює з різними некомерційними організаціями, зокрема й Rotary та Palianytsia, для надання грошової допомоги в криптовалюті через Binance Refugee Card, яка дасть змогу родичам або знайомим переводити криптовалюту на нові картки та гаманці Binance для підтримки їхніх близьких. Українці, що звернулися до місцевих некомерційних організацій і подали заявку на отримання криптовалютних карток Binance, отримають на місяць 75 BUSD, що еквівалентно $75. Виплачуватимуть допомогу впродовж трьох місяців.

"На сьогодні Україну вже залишило близько чотирьох мільйонів людей. Ми зобов’язані допомагати людям, які постраждали від війни та були змушені покинути свої будинки. Картка Binance Refugee Card дасть українцям змогу отримувати допомогу від Binance й інших благодійних організацій, а за потреби отримувати криптовалюту з будь-яких інших гаманців", — каже Кирило Хом’яков, генеральний менеджер Binance в Україні.

Отримати картку та користуватися нею можна безплатно. Щоб отримати криптокартку Binance Refugee Card, біженцям треба використовувати наявний обліковий запис, зареєстрований в Україні, або зареєструвати новий обліковий запис Binance, використовуючи українську домашню адресу, навіть якщо вони тепер проживають в іншій країні Європейської економічної зони. Усі користувачі мають пройти повну перевірку Know your customer.

Цей крок є частиною програми допомоги Binance українцям, які постраждали від війни. Раніше компанія Binance виділила 10 мільйонів доларів США через благодійний фонд Binance Charity для підтримки переміщених дітей і сімей в Україні та сусідніх країнах. Крім того, Binance Charity створила криптовалютний краудфандинговий сайт "Фонд екстреної допомоги Україні", щоб люди з усього світу могли пожертвувати криптовалюту для підтримки України. Він уже зібрав близько 1 мільйона доларів.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.