Немає жодного елемента в стилі Венздей Аддамс, про який ми б не згадали. Її темний гардероб, що знаходиться між естетикою коледжу і готикою, створює багато шуму в соціальних мережах, як і її макіяж. Художниці з костюмів Колін Етвуд, фахівчині з одягання персонажів всесвіту Тіма Бертона, вдалося зробити так, щоб кожен образ актриси Дженни Ортеги привернув увагу Інтернету, а її взуття було на першому місці.

Новий серіал Netflix допомагає передбачити одну з тенденцій, які ми так чи інакше побачимо на вулицях модних столиць наступного року. Дійсно, Венздей окреслює один із трендів сезону весна-літо 2023 зі своїм темним взуттям. Sunnei – бренд, який, певно, найбільше пасує до "коледжного" образу цієї антигероїні: своєрідні туфлі на шнурівці на пласкій платформі дизайнер поєднав зі шкарпетками, довгою спідницею в шотландку та футболкою. Paco Rabanne доводять цю ідею до крайності, створюючи взуття, яке нагадує черевики та туфлі початку 2000-х років. Концепція Xang Shia максимально стримана: черевики на шнурівці з гострим мисом підходять до будь-якого образу: від офісних костюмів до ніжних різнокольорових суконь. Versace грають ва-банк, пропонуючи знайомі балетки з високою пласкою платформою.

Юнацьке бунтарство є тим духом, що зберігається в цьому типі взуття. У колекціях прийдешнього сезону такі аксесуари дуже різноманітні: від туфель на шнурках і фірмових платформах, до більш витончених брогів та лоферів.

Текст: Nuria Luis

За матеріалами vogue.es.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.