Співачка Даша Суворова присвячує концерт дружинам українських військових

23 липня співачка Даша Суворова зіграє благодійний концерт у Києві. Концерт пройде на Подолі, в приміщенні шоуруму Kachorovska. Головна мета заходу збір коштів на потреби 53-ї бригади ЗСУ, яка зараз знаходиться на передовій та захищає наш спокій і життя.

"Важко не лише тим, хто воює, а й тим, хто чекає, каже артистка. Цей виступ я присвячую Руслані Волинській, дружині майора та в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волини". Нагадаємо, Сергій Волина український герой, учасник оборони Маріуполя, який понад 2 місяці перебував на території завода Азовсталь разом зі своїми побратимами. У кінці травня Волина разом з іншими захисниками Маріуполя останніми евакуювалися з Азовсталі за наказом Головнокомандуючого.

23 липня у шоурумі Kachorovska також буде представлена селекція українських брендів. Усі кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.