Гаррі Стайлс виступив на концерті в синьо-жовтому вбранні на знак солідарності з Україною

Відомий британський співак, один із засновників гурту One Direction Гаррі Стайлс, і далі активно підтримує Україну. Так, 11 червня під час концерту у Глазго в межах гастрольного туру Love On Tour він вийшов на сцену в яскравому вбранні синьо-жовтого кольору. Стайлс вибрав костюм у кольорах українського прапора на знак солідарності з Україною. Вбрання складалося з двоколірного піджака, прикрашеного двома великими полуницями, і синіх штанів.

Зазначимо, це вже не вперше, коли Гаррі Стайлс демонструє свою підтримку українському народові у війні з російськими окупантами. Під час свого нещодавнього концерту в Нью-Йорку артист взяв український прапор та виконав і ним у руках свій гіт Sign Of The Times.

Гаррі Стайлс
Гаррі Стайлс
Гаррі Стайлс

Минулого місяця співак випустив свій третій студійний альбом Harry's House, до якого ввійшли гіти As It Was і Late Night Talking. Він посів перше місце в чартах Великої Британії та США. До атрибутики нового концертного туру Гаррі Стайлса ввійшли платівки й касети в синьо-жовтих кольорах.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.