Плейлист: 7 лучших песен о любви по версии группы Kazka

Одна из самых популярных украинских групп, KAZKA, поздравляет всех с Днем Святого Валентина и делится своими любимыми треками о любви. Прекрасный плейлист для романтического вечера – в паре или наедине с собой. Тем временем хиты KAZKA и новые песни группы можно будет усылшать 4 марта на большом концерте во Дворце спорта.

David Bowie — Valentine's Day

Александра Зарицкая: Якщо відверто, то я зовсім не люблю День Святого Валентина, адже кохання не вимірюється днями. Натомість я дуже люблю Девіда Боуві та цей трек. Слухати сьогодні і щодня.

Eric Clapton — Autumn Leaves

Дмитрий Мазуряк: У планах – під цю пісню танцювати зі своєю обраницею біля каміна років за 50.

Elvis Presley — Love Me Tender

Никита Будаш: Класика. А ще – крутий шанс сказати все без слів. Зручно, якщо ви такі ж небагаслівні, як я.

Kadebostany — Save Me

Александра Зарицкая: Цей трек не тільки дуже романтичний. Він особливий, адже нагадує мені про наш виступ з Kadebostany на концерті у Палаці Спорту 4 березня. До речі, там ми презентуємо класний трек про кохання BABY I’M OK.

LATEXFAUNA — LIME

ДмитрийМазуряк: Моє ніжне кохання минулого літа. Хлопці з LATEXFAUNA точно щось знають про любов!

Hooverphonic — Mad About You

Никита Будаш: У вас теж мурашки по шкірі з перших нот?

The 1975 — Robbers

Александра Зарицкая: Ці хлопці з Великобританії розуміються на тому, який вигляд має роман з bad boy. А я, як і більшість дівчат, не відмовляю собі в задоволенні закохуватись саме в таких.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.