Світ має знати: який вигляд мають Чернігівщина та Київська область після окупації

На початку квітня російські загарбники забралися геть з території Київської та Чернігівської областей. Після себе вони залишили буквально випалене поле: зруйновані домівки, тіла зґвалтованих, убитих у власних будинках і на вулицях людей, розстріляні машини з написами "ДІТИ".

Але жоден злочин рф не залишиться непоміченим, зокрема й завдяки роботі відважних українських і західних фотографів, які працюють у гарячих точках та документують звірства російської армії. Один з таких фотографів — київський режисер Євген Янєв, що раніше знімав кліпи та короткометражне кіно, а тепер перекваліфікувався на військового кореспондента. Ми публікуємо кадри, які Євген Янєв разом зі своїм напарником та колегою Іваном Сурником зняли минулого тижня на Київщині та в Чернігівській області. На них закарбована робота людей, які роблять усе можливе й неможливе, щоби ми могли повернутися додому — військових, працівників ДСНС, пожежників і волонтерів.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.