NFT українського прапора продано за 6,75 млн доларів

NFT українського прапора придбав пул донорів за 2250 ETH (6,75 млн доларів). Як повідомляє CNN, прапор продано з аукціону громадській організації Ukraine DAO, співзасновницею якої 24 лютого була учасниця російської групи активістів та феміністичної панк-групи Pussy Riot. Вторговані кошти передадуть до фонду "Повернись живим", який роздасть їжу, медикаменти та забезпечить інші потреби українських військових і цивільного населення. Пожертви все ще приймаються.

Вторгнення Росії в Україну стало "першою у світі криптовійною", як це влучно назвали Washington Post. Збір коштів відбувся лише за кілька днів після того, як український уряд оголосив через Twitter, що тепер приймає пожертви в криптовалюті. Віцепрем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров також закликав до онлайнових пожертв, а також блокування російських користувачів на криптовалютній біржі. Наразі країна вже зібрала близько $40 млн як криптовалютні пожертви, з них у вигляді NFT — понад $7 млн. Така активна підтримка криптоактивістів — лише частина загальносвітового тренду. У представників індустрії є свої причини допомагати нашій країні боротися з окупантами. По-перше, Україна є найбільшим європейським і четвертим за величиною у світі користувачем криптовалюти. Так ситуацію оцінює платформа даних блокчейну Chainalysis. По-друге, у криптоіндустрії Росія вже давно закріпила за собою статус терориста.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.