Емма Томпсон читає Шевченка на підтримку України

26 березня десятки тисяч людей знову вийшли на вулиці Лондона, щоб підтримати Україну. Акторка Емма Томпсон звернулася до мітингувальників та світової спільноти, декламуючи вірші Тараса Шевченка англійською.

Емма Томпсон

В самісіньскому центрі Лондона, на Трафальгарській площі, тисячі містян вийшли з плакатами та українськими прапорами на підтримку України, яка героїчно, ціною крові, долає російського окупанта. Перед натовпом виступила Емма Томпсон, яка декламувала вірш Шевченка "Сонце заходить, гори чорніють".

Сонце заходить, гори чорніють,

Пташечка тихне, поле німіє.

Радіють люде, що одпочинуть,

А я дивлюся... і серцем лину

В темний садочок на Україну.

Лину я, лину, думу гадаю,

І ніби серце одпочиває.

Чорніє поле, і гай, і гори,

На синє небо виходить зоря.

Ой зоре! зоре! — і сльози кануть.

Чи ти зійшла вже і на Украйні?

Чи очі карі тебе шукають

На небі синім? Чи забувають?

Коли забули, бодай заснули,

Про мою доленьку щоб і не чули.

Записи облетіли соцмережі. Уривок опубліковала в своєму Інстаграм зіркова лікарка-дерматокосметологиня Тійна Орасмяе-Медер, експертка з розроблення косметичних засобів, засновниця бренду професійної косметики Meder Beauty Science (Швейцарія).

Тійна Орасмяе-Медер, Getty

Бренд Тійни Meder Beauty займає проактивну позицію з першого дня війни та входить у перелік б'юті-брендів, що підтримують Україну.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.