Цей колір для педикюру ви навряд чи вибрали б, проте Кендал Дженнер ризикнула

Звичайний вибір для педикюру – це тілесно-рожеві відтінки або драматичні "креми": червоний, чорний тощо. Проте Кендал Дженнер вибрала для педикюру зовсім незвичний колір. І несподівано він видається класним.

@kendalljenner

Список чудових речей, з якими зазвичай асоціюється літо, – майже нескінченний. Поряд з вечерею просто неба та невагомими лляними сукнями це сміливіші відтінки для педикюру, які чудово спрацьовують у теплу пору року. Перехід від насиченіших відтінків до всього яскравого є частиною літніх радощів, як проілюструвала днями Кендалл Дженнер.

Під час відпустки зі своїм хлопцем Девіном Букером модель занурилася у forest bathing. Плавання у відкритій воді, відпочинок біля озера, обсадженого ялинами, – пара насолоджувалася всіма різновидами відпочинку на природі. На одному знімку, опублікованому в Instagram Stories, модель продемонструвала незвичайний відтінок педикюру – той, що ідеально поєднувався із зеленим тлом.

@kendalljenner

Схрестивши ноги в розслабленій позі, модель продемонструвала смарагдовий (або, скажімо, Bottega) педикюр. Такий зелений має справді вдалий вигляд, особливо на тлі літньої засмаги. Це гарна літня альтернатива звичним відтінкам, а ще – невеличкий бустер настрою, який поліпшується щоразу, коли дивишся на свої пальці ніг.

Ось кілька лаків потрібного відтінку.
Текст Hanna Coates
За матеріалами www.vogue.co.uk

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.