Pantone представив головний колір 2022 року

Інститут кольору Pantone вибрав головний колір 2022 року — ним став новий синій відтінок з фіолетово-червоним підтоном, який дістав назву Very Peri. Вперше в історії компанії представники Pantone створили абсолютно новий відтінок замість вибрати колір року з наявної палітри. Команда поєднала сталість синього з динамічністю й життєрадісністю червоного, унаслідок чого новий відтінок виявився безтурботним і наснажливим водночас. Експерти вважають, що Very Peri символізує креативність, рух уперед і майбутнє в новому світлі.

PANTONE 17-3938 Very Peri

"Колір року за версією Pantone віддзеркалює те, що відбувається в нашій глобальній культурі, а цей колір допоможе відповісти на запитання, що постали в людей", — сказала Лорі Прессман, віцепрезидентка Інституту кольору Pantone. "Створення нового кольору, вперше в історії нашої освітньої колірної програми PANTONE „Колір року", уособлює глобальні інновації та перетворення, що нині тривають. Оскільки суспільство й далі сприймає колір як важливу форму спілкування й спосіб вираження та впливу на ідеї й емоції, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим підтоном акцентує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами".

PANTONE 17-3938 Very Peri

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.