День Незалежності: 7 образів України за 2 хвилини

Мода на етношик не покидає світові подіуми впродовж кількох останніх років, а українські вишиванки потрапили до гардеробів найвідоміших модниць світу. Спеціально до Дня Незалежності Vogue.ua пропонує поглянути на автентичні образи українок кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя з семи регіонів нашої країни. За допомогою консультантів Музею Івана Гончара та Українського інституту історії моди ми зняли відео, в якому всього за дві хвилини можна побачити, як вдягалися українські жінки в різних куточках України і наскільки красивими, розмаїтими та символічними є національні костюми, які й донині надихають дизайнерів на створення модних образів.

Стиль: Marichka Kvitka (Ukrainian Institute of Fashion History),

Консультант: Ludmila Sivtseva-Klymuk (Ukrainian Institute of Fashion History)

Зачіски та майк-ап: Maria Pasika

Асистент стиліста: Sonya Tsygankova

Модель: Dasha Ponomarenko @ MSS Management

Виробництво: Tanya Solovey, Maria Zhdanova

Відеопродюсер: Natalia Vasura

Фото: Anna Brudna

Відео: Anna Bugakova

Проект створений за сприяння Музею Івана Гончара. Автентичні костюми з приватних колекцій Ігоря Перевертнюка, Володимира Щибря, Юрія Мельничука та сім'ї Афанасьєвих (колекція "Відкрита скриня"). Майстерня прикрас MAKOVIYA

Висловлюємо вдячність студії Frame Rental

Читайте також:

Как создавалось видео "7 образов Украины за 2 минуты"

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.