До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Який вигляд мала Прісцилла Преслі в молодості

Світ кіно продовжує надихатися життям і творчістю Елвіса Преслі. 2022-го йому присвятив фільм Баз Лурман, а через рік Софія Коппола представила стрічку "Прісцилла", присвячену його дружині. Прем'єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі, а виконавиця головної ролі Кейлі Спені була названа найкращою актрисою. Безсумнівно, стрічка привернула увагу і до самої Прісциллі Преслі, якій у травні виповнилося 78 років. Ми звернулися до архівів і подивилися, якою вона була в реальному житті, коли познайомилася з Елвісом і за їхньою історією кохання спостерігав увесь світ.

Прісцилла Преслі
Прісцилла Преслі

Реклама

"Прісцилла — настільки другорядний персонаж у фільмі "Елвіс", що я навіть не відчуваю, що заходжу на територію База Лурманна, — сказала Софія Коппола Vogue у жовтні 2022 року, коли готувалася до фільмування стрічки. У роботі над фільмом режисерка орієнтувалася на мемуари Прісцилли 1985 року "Елвіс і я". Стрічка оповідає про суперечливий роман пари та описує життя Прісцилли у віці від 15 до 27 років. Вона зустріла Елвіса Преслі, коли їй було лише 14, а йому 24 і він проходив військову службу в Німеччині. Пара одружилася, коли Прісциллі був 21; через рік у них народилася дочка Ліза Марі; розлучилися вони після шести років шлюбу. Кажуть, що охолодження стосунків у пари відбулося після народження дочки, але сама Преслі вважає за краще сьогодні багато не говорити про це, називаючи Елвіса головною любов'ю у своєму житті.

Елвіс та Прісцилла Преслі
Елвіс та Прісцилла Преслі

За вінтажними світлинами Прісцилли можна спостерігати, як змінювалася мода того часу — у 1960-х вона виглядала як юна ідеальна господиня, у 1970-х уже читається вплив богемного стилю на її гардероб, а в 1980-х образ Преслі стає більш елегантним і впевненим. Вона готова завойовувати світ і доводити, що сама є сильною особистістю, незважаючи на гучне прізвище колишнього чоловіка.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.