Та, що носить штани: 15 архівних фото Даян Кітон

5 січня виповнюється 77 років Даян Кітон — американській акторці, популярність до якої прийшла ще в середині 1970-х завдяки ролям у кінострічках Вуді Аллена та участі у трилогії "Хрещений батько".

Даян Кітон

Робота з Алленом стала одним з визначальних моментів у кар’єрі Даян Кітон. 1974 року вона зіграла у фільмі "Енні Голл", який не лише приніс їй такі знакові нагороди, як "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA, а й зробив модною іконою. Її стиль у стрічці — хлоп’ячий і підкреслено розслаблений — став дороговказною зіркою для дівчат з усіх усюд. Коли костюмерка фільму Рут Морлі давала інтерв’ю для Vogue 1978 року, вона здивовано розповідала: "Тепер люди кажуть мені, що всі модні дівчата Лондона й Парижа вдягаються, як Енні Голл. Тепер це — стійке висловлювання". Хоч із часу виходу стрічки на екрани минуло понад 40 років, образ Енні Голл так само актуальний: сучасні жінки хочуть почуватися комфортно й упевнено без підкреслення своєї сексуальності.

Даян Кітон у фільмі "Енні Голл"

У реальному житті Даян Кітон також обожнювала брючні костюми, які обирала як для червоних доріжок, так і для щоденних образів. Vogue.ua звернувся до архівів і поглянув, як ефектно й невимушено сьогоднішня іменинниця носила штани.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.