До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Стиль Вікторії та Девіда Бекхемів у 1990-х і на початку 2000-х

В історії попкультури було чимало динамічних дуетів. Коли чуєш вислів powercouple, відразу згадуються Елізабет Тейлор і Річард Бертон, Девід Бові та Іман, Бейонсе і Джей-Зі, Джейн Біркін і СержГенсбур. І хоча ви можете стверджувати, що сьогодні цей термін використовується значно частіше і недоречніше, неможливо заперечувати його влучне застосування до Вікторії та Девіда Бекхемів, відомих також як Пош і Бекс.

Реклама

Мода і футбол: це були дві титанічні сфери культури, які Пош і Бексоб’єднали. Тепер їхній стиль є уособленням сучасної елегантності. Девід одягає бездоганні костюми й досконало вкладає волосся гелем, а Вікторія створює витончені образи, які підкреслюють фігуру — скажімо, у прямих штанах та парі гостроносих човників. Але наприкінці 1990-х і на початку нульових гардероб цієї пари був втіленням епохи хаотичного, блискучого та бунтарського шику. Для Бекхемів це означало, зокрема, поєднання повністю шкіряного одягу, корсетних суконь, накладених на половину обличчя тіней, і всіх можливих зачісок.

"Кожен змінюється, — казала Вікторія журналу Time у 2009 році про свою модну еволюцію. — Я люблю моду, мені подобається змінювати свій стиль, зачіску, макіяж, і все, що я робила в минулому, зробило мене тією, ким я є зараз. Не всім подобається те, що я роблю, але я озираюся на свій модний шлях, і це змушує мене усміхатися".

Тим часом як новий документальний серіал Netflix про Бекхема повертає подружжя в центр уваги, ми згадуємо найвідоміші модні моменти Вікторії та Девіда: від їхньої зустрічі наприкінці 1990-х до початку нового тисячоліття.

За матеріалом vogue.com.au

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.