Пріянка Чопра вийшла заміж

Акторка і володарка титулу "Міс світу" 2000 року, Пріянка Чопра 1 грудня вийшла заміж за американського музиканта Ніка Джонаса, з яким заручена з травня 2018 року. Офіційних фотографій з весілля поки немає, а поділився цією інформацією зі світом близький друг пари, дизайнер Ральф Лорен, передбачуваний автор її вінчального вбрання.

Пріянка Чопра і Ніколас Джонас

Відомо, що минуло весілля в палаці Умайд-Бхаван, одній з найбільших приватних резиденцій у світі. Ще одна церемонія запланована на 2 грудня.

Пріянка Чопра і Ніколас Джонас

Пріянка Чопра, при цьому, майстерно підігріває інтерес преси і шанувальників до свого весілля. Вранці 1 грудня з 30-мільйонною армією фанатів вона поділилася фотографіями з дівич-вечора – традиційною церемонією Мехенді, на якій вона з'явилася в строкатому вбранні. Суть Мехенді – наречений дарує нареченій коробку з хною, а старші в сім'ї жінки прикрашають ритуальними малюнками мехенді стопи і руки нареченої.

Пріянка Чопра
Пріянка Чопра
Пріянка Чопра і Ніколас Джонас

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.