UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Емілія Кларк поділилася кількома способами, як підтримати Україну

11 марта 2022

Британська актриса Емілія Кларк, відома за роллю матері драконів Дейнеріс Таргарієн у серіалі "Гра престолів", висловила свою підтримку Україні. Емілія опублікувала допис у своєму Instagram-акаунті, одягнувши футболку із зображенням серця у синьо-жовтих кольорах. Актриса написала: "Моє серце розривається разом з багатьма іншими через страждання й біль, яких зазнають мільйони людей в Україні".

Також актриса поділилася кількома способами, як показати свою підтримку й любов українцям. "Якщо ви хочете приєднатися до нас і пожертвувати кошти, зробіть це на @disastersemergencycommittee. У такий спосіб ви допоможете забезпечити їжею, водою, житлом і медичною допомогою біженців і сім’ї українців, яким довелося покинути свої будинки. Якщо ви перебуваєте в США, ви можете передати кошти на directrelief.org, які працюють над забезпеченням медичних потреб МОЗ України", – поділилася актриса. Також Кларк зазначила, що футболки з українською символікою створені спеціально, щоб допомогти України. Усі отримані кошти надходять до благодійної організації. "Гарно пошиті (і шалено м’які та зручні) футболки, які носить Тед, команда та я, створив чудовий і люблячий @charliemackesy. Усі вторговані кошти надходять на @chooselove", – додала Кларк.

 

#STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе NAME

Популярное