Дезіре Буснеллі: "У дизайні інтер'єрів нам треба думати на кілька років уперед, іноді — десятиліть"

Promotion

Консультантка з дизайну інтер'єру Дезіре Буснеллі (Desiree Busnelli) вже понад десять років в індустрії, яка за цей час стала неймовірно затребуваною. З нею ми поговорили про творчий шлях, нове значення слова "дім" у нашому житті і пристрасть до моди.

Про творчий шлях

Мені навіть складно назвати професію дизайнера інтер’єру своєю роботою, бо це важлива частина життя. Я почала вже понад 10 років тому з розробки кількох проєктів і не можу зупинитися. Це захопливий процес, де завжди є куди рости та розвиватися. Тенденції постійно змінюються, настрої та потреби клієнтів — теж.

Про тренди у дизайні інтер’єрів

Використання перероблених матеріалів стає дуже важливим трендом у оформленні інтер’єрів — це і практично, і екологічно. Мені приємно бачити, як нові художники оживляють ці речі в наших житлових приміщеннях. Також я люблю працювати із сучасним французьким стилем оформлення, та напрямком modern luxury — це актуально зараз і буде актуально через багато років. У модній індустрії, яку я теж обожнюю, тенденції змінюються швидше, а у дизайні інтер'єрів нам треба думати на кілька років вперед, іноді — десятиліть.

Дезіре Буснеллі
Дезіре Буснеллі

Про відчуття дому

Під час карантину люди багато часу стали проводити вдома і багато хто почав дивитися на це по-іншому — дім став не тільки місцем для сну, і це вплинуло на мене також. Перше, що я зробила, — облаштувала тренажерний зал в одній з кімнат, де багато сонячного світла, і вся наша родина почала займатися разом. Діти займалися онлайн-йогою, дорослі опановували бігову доріжку — всі рухалися і намагалися цей час провести з користю для свого здоров'я. Ще місцем сили для нашої родини стала кухня — сімейні обіди дали нам можливість насолоджуватися спілкуванням, їжею, жартувати та підтримувати так свій емоційний стан.

Про натхнення

"Очі повинні подорожувати" — ця фраза Діани Вріланд важлива і для модної індустрії, і для моєї роботи. Тут допомагають подорожі і знайомство з іншими культурами, які нам іноді демонструють дуже прості, але ефектні рішення. Наприклад, після подорожі до Японії я відкрила для себе естетику сучасних прихованих кімнат, адже завжди хочеться вибити стіну і розширити простір чи навпаки встановити двері, а цей підхід допомагає трансформувати одне приміщення з денної студії на романтичну спальню.

Про модне натхнення

Мода — це ще одна креативна індустрія, яка мене безмежно надихає. Проводячи багато часу в Європі, я ще більше захопилася якістю позачасових речей, які залишаються з нами на все життя. Для мене мода — це ще один різновид мистецтва, але більш прикладний і він може тішити тебе набагато частіше. Моє захоплення модою з хобі перетворилося на дивовижну подорож із неймовірними дизайнерами навколо. Можу про них розповідати годинами.

Про знімання

У цьому зніманні для мене з'єдналися дві найголовніші пристрасті мого життя — інтер'єри та мода. Так, цей образ розроблений майстрами модного Дому Fendi в їхніх артизанальних майстернях, де вони для мене відтворили архівну сукню. Саме знімання проходило у важливому для мене місці, над реставрацією якого зараз працює моя команда.

Про майбутні плани

Ідей завжди багато, треба трошки почекати, але невеликий спойлер — чекайте на мене на найближчому Тижні моди у Парижі. Ми готуємося.

Model: Desiree Wallis Busnelli @desireebusnelli

Photographer: Jorge Duva @jorgeduva

Hair & Makeup: Cesar Ferrette @ferrettebeautyartist

Digital Tech: German Aristizábal @germanfotolima

Videographer: Alex Gaar @imalexgaar

PR: Mariia Borovenska @mariborovenska

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.