До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Ріанна і Кім Кардаш’ян цієї зими носять об’ємні пуховики

Температура на вулиці й далі знижується, а такі знаменитості, як Ріанна, Кім Кардаш’ян та Ірина Шейк, виводять тренд об’ємних пуховиків на новий рівень. Замість укорочених версій, зірки дедалі частіше вибирають просторі oversize-моделі.

Ріанна

Для свого недавнього виходу Кім Кардаш’ян вибрала довший варіант. Шкіряний пуховик, подібний до реконструйованого тренча, майже торкався підлоги. Доповнити його зірка вирішила атласними чоботами-ботфортами та шкіряними рукавичками.

Реклама
Кім Кардаш’ян

Пуховик Ріанни, що відсилає до популярних бомберів, — дещо коротший, завдовжки трохи нижче від стегна. Ірина Шейк віддає перевагу довжині міді, але обидві інтерпретації тренду означають відчутний вплив об’ємного силуету на вуличний стиль.

Ірина Шейк

Якщо ви шукаєте спосіб "освіжити" верхній одяг у цьому сезоні, ці ефектні пуховики напевне згодяться. Vogue.ua зібрав вісім об’ємних пуховиків, які варто додати до власного гардероба вже нині.

За матеріалами vogue.com.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.