До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

7 образів знаменитостей у стилі "тиха розкіш"

"Тиха розкіш" — це дещо нова назва стилю одягу, який існує десятиліттями та відомий також як "приховане багатство", мінімалізм або "як одягаються Мері-Кейт і Ешлі Олсен". Така естетика — це стриманий стиль, але реалізований лише з найкрасивіших тканин і з бездоганною увагою до деталей. Це все про вічні предмети гардеробу, які виглядають розкішно, але не кричать про це – тому жодних дизайнерських логотипів, ефектних принтів чи яскравих кольорів.

Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер

Реклама

Декілька знаменитостей вже освоїли цей особливий стиль одягу – Гвінет Пелтроу та Розі Гантінгтон-Вайтлі відразу спадають на думку. Мері-Кейт і Ешлі Олсен перетворили цю естетику на прибутковий бізнес: їхній ультралюксовий бренд The Row полюбляють модниці за його стриманий і вибагливий дизайн. Ключ до вдосконалення зовнішнього вигляду полягає в тому, щоб інвестувати в предмети, схвалені інсайдерами індустрії, і приділяти пильну увагу якості та посадці.

Вікторія Бекгем
Вікторія Бекгем

Бренди, про які варто знати — зокрема The Row, Totême і Raey, — дотримуються мінімальної палітри кольорів і виробили ідеальні елементи, щоб допомогти створити позачасовий гардероб. Якщо ви хотіли б інвестувати в розкішний образ, vogue.ua зібрав 7 нарядів знаменитостей, які ідеально втілюють цю естетику.

Гейлі Бібер
Гейлі Бібер

Розі Гантінгтон-Вайтлі
Розі Гантінгтон-Вайтлі

Гвінет Пелтроу
Гвінет Пелтроу

Зої Кравіц
Зої Кравіц

Трейсі Елліс Росс
Трейсі Елліс Росс

Текст: Emma Spedding

За матеріалами vogue.co.uk.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.