Український Vogue запускає проєкт з підтримки українських дизайнерів

Сприяння українській креативній індустрії та культурна дипломатія — серед основних напрямків роботи команди українського Vogue. В часи, коли наша країна проходить найскладніший іспит у своїй історії, це стало головною місією. Саме для цього ми вирішили ініціювати проєкт-премію Vogue Talent Prize для відзначення та підтримки українських дизайнерів.

У 2023 році у партнерстві з французьким брендом Kronenbourg ми оголошуємо номінацію Resilience and Social Impact, щоб вшанувати бренди, які зараз не лише знайомлять увесь світ з українською модою, а й займаються активною волонтерською діяльністю: допомагають захисникам та потерпілим від війни українцям.

"Нам особливо приємно відзначити внесок, який українські дизайнери щодня роблять у колективний спротив: створюють необхідний для оборони продукт, збирають кошти на прихистки та медичну допомогу та просто залишаються у грі і зберігають робочі місця для членів своїх команд, — каже Веніамін Брикалін, головний редактор українського Vogue. — В номінації Resilience & Social Impact ми вшановуємо тих, хто попри скрутні обставини сьогодення робить майже неможливе і допомагає військовим та цивільним в межах самостійно ініційованих гуманітарних та благодійних проєктів і волонтерства".

У відборі номінантів команда українського Vogue враховувала публічно доступну інформацію про волонтерську діяльність українських дизайнерів і брендів. На запит редакції претенденти надали документи, що підтверджують обсяг і цільове призначення наданої ними допомоги.

У серпні будуть оголошені імена п'яти лауреатів. Вони отримають відзнаку Vogue.ua та редакційну підтримку на сайті, в інстаграмі, фейсбуку та ютубі українського Vogue. А також одержать грошову премію для розвитку своєї професійної діяльності.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.