UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Українська дизайнерка Віта Кін створила капсульну колекцію для Gucci

19 мая 2022

Українська дизайнерка Віта Кін та власниця однойменного бренду створила капсульну колекцію для Gucci. Про це Віта повідомила на власній Instagram-сторінці.

Віта Кін представить капсульну колекцію в колаборації з Gucci Vault — це окрема платформа італійського модного Дому, на якій продають вінтажні й архівні моделі бренду. До капсули ввійшли сукні, доповнені національними орнаментами та візерунками.

Точна дата виходу колекції не розголошується, однак Gucci Vault повідомляють, що на реліз варто очікувати влітку. Бренд представив перші фото з лукбуку, який зняв намібійсько-німецький фотограф Макс Зідентопф, який час від часу співпрацює з Gucci. Стилізувала фотосесію Алекс Гаррінгтон, яка працює зі знаменитостями, зокрема Ріанною, Біллі Айліш, Кендалл Дженнер.

Разом з тизером спільної колекції з Vita Kin італійський бренд анонсував реліз вінтажної сумки Gucci Blondie — вона з’явиться в продажу з 19 травня.

Gucci · капсульная коллекция ·

Еще в разделе BRAND

Популярное