До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

UAnimals презентували благодійну колекцію, присвячену червонокнижним тваринам

22 листопада гуманістичний рух UAnimals запустив благодійну онлайн-крамницю Animalism, щоб привернути увагу до проблем тварин під час війни та зібрати гроші на їх порятунок. Перша колекція крамниці "Червонокнижні" присвячена видам, які можуть зникнути через російську агресію та людську недбалість. 100% зібраних коштів будуть спрямовані на діяльність UAnimals з допомоги тваринам.

Реклама

"Колекція "Червонокнижні" — це ще один спосіб нагадати, що через війну не просто гине багато окремих тварин — можуть зникнути цілі види. Ми говоримо про це постійно, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Власне, для цього UAnimals також запустили міжнародну інформаційну кампанію #StopEcocideUkraine — аби інформувати про наслідки війни для тварин та природи загалом. Їх важко виміряти просто зараз, хоча б тому, що немає доступу до окупованих територій, але вони жахливі й будуть відчутні ще десятки років і далеко за межами України", — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

Ознайомитись із колекцією "Червонокнижні" та зробити замовлення можна за посиланням. У крамниці Animalism by UAnimals зібрані якісні та зручні речі від локальних виробників. Наприклад, спортивний светр, футболки, свистунці, шарфи, пледи та інші речі із зображенням сипухи крапчастої, лелеки чорного, хохулі звичайної, рисі євразійської та інших рідкісних тварин.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення UAnimals рятує тварин від війни в Україні, підтримуючи притулки та волонтерів, розсилаючи для тварин корм та ліки, а також стерилізуючи та евакуюючи безпритульних тварин із прифронтових регіонів. Тисячі тварин, яким ми допомагаємо, — постраждали безпосередньо через війну та дії російської армії: мають поранення від уламків, натрапляють на міни тощо. UAnimals рятує тварин усіх видів — домашніх, свійських, диких — незалежно від їхнього розміру, кольору, породи й інших ознак. Організація керується переконанням, що важливе кожне життя.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.