Спідня білизна в колекціях Pivovarova lingerie — найкращий вибір цього сезону

Спідня білизна — це основа будь-якого образу, і її потрібно підбирати не менш ретельно, ніж інші речі в гардеробі. Вона хоч і прихована під шарами одягу, однак має таємну суперсилу. Почати свій день із одягання в щось зручне та сексуальне — найкраще, що можна зробити для своєї внутрішньої впевненості, навіть якщо цей комплект побачите тільки ви. Пропонуємо шукати спокусливу спідню білизну, яка буде тішити щодня, в колекціях українського бренду Pivovarova lingerie.

Pivovarova lingerie
Pivovarova lingerie

Часто вибір спідньої білизни є поспішним рішенням, а всі зусилля направлені на вибір одягу чи аксесуарів. Але це не має бути другорядною справою. Якщо щосезону зауважувати актуальні тренди одягу, то чому б не звернути увагу на те, що під ним? У колекції Pivovarova lingeriе представлена чуттєва та смілива спідня білизна, яка припаде до смаку кожній жінці. Придивіться до напівпрозорого комплекту Miss Butterfly, прикрашеного ніжними шовковими метеликами, чорного сету Stefania зі спокусливими вирізами та грайливого рожевого комплекту Lily з пухнастими деталями і прозорою м’якою сіткою.

Pivovarova lingerie
Pivovarova lingerie

Pivovarova lingerie
Pivovarova lingerie

Pivovarova lingerie
Pivovarova lingerie

Pivovarova lingerie — бренд, який народився в Одесі. Маючи досвід роботи з історичними костюмами, дизайнерка Катерина Пивоварова привнесла театральність у свої вироби, наповнивши їх драматизмом та чуттєвістю. Кожен комплект розповідає унікальну історію, відзначаючи жіночі форми. Кожен виріб ретельно виготовлений вручну — від складних портупей до делікатних деталей. Більше фото з колекцій Pivovarova lingerie дивіться в нашій галереї.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.