Pop Drop – нова колекція українського бренду CULTNAKED

Український бренд CULTNAKED презентував нову колекцію Pop Drop, головна ідея та концепція якої – представити новий та свіжий погляд на легендарні streetstyle-речі епохи 2000-х.

Цей реліз для бренду – особливий, оскільки він готувався з початку війни в Україні. Команда CULTNAKED працювала над новою колекцією в бомбосховищах під час сирен і поверталася до штаб-квартири після того, як загрози більше не було. Культуру "нульових" бренд завжди асоціював із чимось веселим, тож вирішив зробити це провідною ідеєю колекції, що принесе проблиск утіхи у важкі часи для нації, а також стане корисною для країни — відсоток доходу перераховують до благодійної організації "Повернись живим".

Ще один важливий складник дропу – sustainability, яка є однією з основних цінностей бренду. CULTNAKED не зберігає стоку – увесь одяг виготовляється на замовлення. Крім того, частина використовуваної тканини – це "мертвий запас", тобто залишки матеріалу різних фабрик. Бренд викуповує цю тканину та створює з неї ексклюзивні й лімітовані речі. Усі топи колекції Pop Drop виготовлені з регенерованого нейлону Econyl – матеріалу, що походить з промислових відходів. Їх збирають і перетворюють на сяйливу тканину, яку можна використовувати повторно в майбутньому.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.