Осінь кличе: нова колекція верхнього одягу Bazhane x Personality

Українські бренди активно готуються до осіннього модного сезону — колекцію для дівчат, які знають, чого хочуть, представили концепт-стор українських дизайнерів PERSONALITY та бренд одягу BAZHANE. "В епоху, коли ідентичність та самовираження стали надважливими, нам хочеться запропонувати речі, які без слів розкажуть про характер своєї хазяйки", — розповідають Міла Магдій та Анна Шведова.

Personality x Bazhane
Personality x Bazhane

Колаборація включає два види пальт, кроп-пальто, тренч і оверсайз-жакет із натуральної шкіри. Мінімалістичний та маскулінний стиль колекції, у якій переважають графітовий та чорний відтінки, якраз і передає атмосферу незалежності та цілеспрямованості.

"Ця колекція — ода сильній жінці, яка в умовах сучасного життя зберігає свій стиль та привабливість. Ми хотіли показати, що жіночність буває різноманітною. Жінка може бути відважною та сміливою, але водночас стильною та модною".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.