До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Крок за кроком до перемоги: новий кампейн VOVK осінь-зима 2023/2024

Український бренд VOVK представив новий рекламний кампейн сезону осінь-зима 2023/2024, який відзначається глибоким соціальним підтекстом, що віддзеркалюється у кожній деталі знімання. Цей кампейн — про шлях кожного українця, який ми проходимо щодня, що веде нас до єдності та перемоги. "Ти можеш розбомбити наш дім, забрати спокій, зруйнувати всі мрії, але ніколи не віднімеш наш Край, свободу, віру і любов до України", — головна думка нового кампейну VOVK.

Реклама

Рекламний кампейн VOVK осінь-зима 2023/2024 закликає світ виборювати перемогу над війною, не зупиняючись, впевнено, крок за кроком. Відправною точкою цього знімання стала не просто мода чи тренди, насамперед бренд зробив наголос на людській силі та важливості мати спільні цінності, які об’єднують у найскладніші часи. Кожна сцена, кожен образ кампейну несуть у собі соціальний підтекст, який відображає різні аспекти військових дій та соціальних викликів.

У новому кампейні поєднуюються абсолютно протилежні стилістичні напрямки, що є аналогією на наше життя, яке має різні настрої та барви. Цей еклектичний підхід також відображає прагнення бренду до спільності та розмаїття під час складних часів. До лінійки увійшли: брючні костюми вільного крою, елегантні пальта, затишний трикотаж, спокусливі корсети, спортивні худі та штани, стьобані куртки та сукні з романтичними польовими візерунками.

Бренд представив відеокампейн нової колекції, який відображає наше теперішнє життя. Більше образів з нової колекції VOVK дивіться на сайті бренду.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.