Love Letters – благодійний проєкт, до якого доєдналися голівудські зірки

Висловлюючи свою солідарність і захоплення рідним домом дизайнерка Леся Верлінгіері – українка і засновниця бренду Lever Couture, яка проживає у Лос-Анджелесі, створила спеціальний проєкт на підтримку України – цифрову сукню, на якій "вишиті" слова любові і надії, що уявно окреслюють кордони України.

Створювалося вбрання разом із діджитал художником Олівʼєром Латою, студією DNE and Real Motion, і українською співачкою Тіною Кароль, яка стала моделлю цього проекту. Будь-хто, маючи доступ до електронного девайсу, може завантажити листи любові, що будуть інтегровані у кутюрну сукню ручної роботи. Плаття ручної роботи, поступово перетворюється на витвір, символом якого буде кожне повідомлення любові до України.

Багаторічні прихильники Lever Couture такі, як Міла Йовович, Kesha, Крістен Рітер, Banks, Нікола Формічетті, Ріна Саваяма, Віра Фарміга, вже об’єдналися, щоб підтримати дизайнерів і команду. Цифровий витвір мистецтва, так само, як і сама сукня, буде пожертвувана народу України, та виставлена на аукціон, кошти з якого будуть направлені на гуманітарні потреби.

Лист Міли Йовович
Лист Міли Йовович

Лист Ніколи Формікетті
Лист Ніколи Формікетті

Лист Тіни Кароль
Лист Тіни Кароль

Лист співачки KESHA
Лист співачки KESHA

100% усіх зібраних коштів будуть передані Фонду Олени Зеленської.

Більше про проект можна дізнатися за посиланнями: www.lovelettertoukraine.org /@lovelettertoukraine

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.