Фіналісти конкурсу молодих дизайнерів "ПОГЛЯД у майбутнє" представили колекції у Берліні

13 липня 2023 року відбувся Фінал Конкурсу "ПОГЛЯД у майбутнє" вже у 24 раз, безперервно з 2000 року. Цього разу він пройшов у Берліні у форматі спільного шоу дизайнерів-фіналістів Конкурсу в рамках платформи Neo.Fashion під час Berlin Fashion Week.

Завдяки партнерству Ukrainian Fashion Week та Berlin Fashion Week 5 фіналістів конкурсу "Погляд у майбутнє 2023" представили свої колекції на Neo.Fashion проєкту для молодих дизайнерів від Berlin Fashion Week. Фіналістами цьогорічного Конкурусу стали: АLIONA PRODAN, ROQSOIR (Yevgeniya Melnyk), DANYLIV VERONIKA, YULIYA RUDENKO, L I L I (Lili Grishchenko).

 DANYLIV VERONIKA
DANYLIV VERONIKA

 L I L I (Lili Grishchenko)
L I L I (Lili Grishchenko)

ROQSOIR (Yevgeniya Melnyk)
ROQSOIR (Yevgeniya Melnyk)

 АLIONA PRODAN
АLIONA PRODAN

"Ми пишаємося тим, що починаючи з 2000 року – року заснування Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "ПОГЛЯД у майбутнє" – ми не пропустили жодного фіналу, попри складні економічні та політичні обставини. Ми усвідомлюємо наскільки важлива підтримка молодих талантів. Ми розуміємо, що саме за ними майбутнє нашої країни. Ми робимо і будемо робити все можливе, щоб молоді талановиті люди бачили своє майбутнє саме в Україні" – Ірина Данилевська, співзасновниця та СЕО Ukrainian Fashion Week.

Фото: Вероніка Монахова

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.