Fight for this flag: INTERTOP та UNITED24 представили нові благодійні футболки

INTERTOP спільно з платформою UNITED24 представили новий дроп футболок з принтом "Fight for this flag". 100% прибутку від продажів буде спрямовано на підтримку ЗСУ.

Ідея для принту з'явилася після сутички на саміті в Анкарі, коли російський делегат намагався вирвати український прапор з рук народного депутата Олександра Маріковського. За що отримав справедливу відсіч. "Завдяки співпраці з INTERTOP і благодійній колекції "The Power of Freedom" вже зібрано понад 1 500 000 гривень на підтримку ЗСУ. Впевнена, що колекція "Fight for this flag" буде також тепло сприйнята нашими донорами і принесе багато користі. Окрім збору грошей, це і популяризація українського прапора та можливість розповідати людям за кордоном і про цей випадок, і про готовність українців завжди захищати своє", — говорить координаторка платформи UNITED24, Ярослава Гресь.

"Ситуація, яка відбулася в Анкарі, була показана у всьому світі — від CNN та BBC до Reuters та The SUN. Тож ми подумали, що буде добре дати ідеї "Я буду битися за цей прапор" прорости. Дякую платформі UNITED24 за підтримку, Madcats — за те, що зробити візуальне рішення, INTERTOP — за те, що створили мерч, який дуже швидко розкуповують, і який я бачу на дипломатах, на депутатах у міжнародних поїздках в різних країнах світу. Сподіваюся, що ці футболки допоможуть зібрати якомога більшу суму для тих, хто насправді б'ється за наш прапор на полі бою щодня, щохвилини", — каже Олександр Маріковський. Усі речі з колекції виготовлені в Україні. Нові футболки вже доступні за посиланням на INTERTOP.UA, а також у мобільному застосунку і в магазинах мережі.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.