Тренд: мюлі на геометричних підборах

Навіть дівчата-гуманітарії, які в школі не любили геометрію, цього літа точно вивчать такі поняття, як куб, ромб або циліндр – взуття на підборах, що нагадують геометричні фігури, стало одним з головних хітів сезону.

У колекціях цього сезону можна знайти чимало прикладів, коли чіткі лінії і гострі кути мають вигляд значно ефектніший навіть від найстрокатішого і яскравого декору. Найбільш доречний геометричний каблук – на акуратних мюлях. І якщо в XVIII столітті в них любили позувати аристократки своїм художникам у будуарних інтер'єрах і відповідних пишних вбраннях, то влітку 2019 року мюлі мають підкреслено лаконічний вигляд. Такі пари підтримують загальний тренд на мінімалістичне взуття, що прийшло з 1990-х років, тоді босоніжки на практично непомітних ремінцях у стилі Керолін Бессетт-Кеннеді хотіли всі.

Сьогодні мінімалістичні мюлі з геометричними підборами – це правильний вибір для буднів і вечорів, адже така пара легко складе компанію і строгій штанній двійці, і чуттєвій шовковій спідниці.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.