До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Слов'янський символізм: LITKOVSKA представляє нову колекцію прикрас

Український модний бренд LITKOVSKA оголошує про запуск капсульного дропу SPIRIT. Колекція вшановує традиції у сміливому сучасному прочитанні, оспівуючи багату культурну спадщину України.

Реклама

Родзинкою колекції є підвісок у формі коня — давньослов’янського символу життя, сонячних божеств і зв’язку між різними світами. Цей кулон виступає естетичним посланням з минулого, нагадуванням про переплетені долі та міст між епохами, яким є народна культура. Колекція SPIRIT заохочує поціновувачів бренду взяти під контроль свою долю, визначаючи власне майбутнє та вшанувати минуле. У характерному стилі LITKOVSKA дизайнерка Лілія Літковська бездоганно поєднала традиції з сучасною естетикою, створивши прикраси, що не просто вражають візуально, а й несуть в собі глибоке філософське послання.

Колекція також включає кілька моделей перлинних намист. Намиста та ланцюжки з колекції SPIRIT пасуватимуть і до розслабленого повсякденного образу, і до більш витонченого — все залежить виключно від стилю власника. З любов’ю до минулого та глибоким розумінням сучасної естетики LITKOVSKA запрошує вас дослідити всесвіт, де традиція і час перегукуються із особистими історіями, а мода невід’ємна від справжнього високого мистецтва.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.