Hublot представили унікальний годинник MP-15 Takashi Murakami Flying Tourbillon

Бренд Hublot представив унікальну модель годинника MP-15 Takashi Murakami Tourbillon, розроблену спеціально для аукціону Only Watch. Ці торги проходять раз на два роки, а вся виручка від них іде на вивчення рідкісного генетичного захворювання — м'язової дистрофії Дюшена. Годинник MP-15 Takashi Murakami Tourbillon створений у колаборації з японським художником Такасі Муракамі, який розпочав співпрацю з Hublot ще у 2020 році. Квіткова композиція посідає центральне місце у творчості художника, а спільні роботи з брендом завжди випускаються обмеженим тиражем. Годинник MP-15 унікальний не лише за своєю природою (було створено лише один виріб), а й за конструкцією.

Що вирізняє MP-15 з-поміж інших виробів, будь-коли створених мануфактурою за більш ніж сорокарічну історію, так це його центральний турбійон. Ідея також полягає в тому, щоб показати, що турбійон — серце годинника, що б'ється — уособлює серце людини, яка купує виріб на аукціоні, щоб допомогти дослідженням хвороби Дюшена, а також серця тих дітей, які борються з цією хворобою.

Корпус годинника 42 х 13,4 мм виконаний із сапфіру. Оточує серцевину масивний безель з нержавіючої сталі, виконаний у вигляді 12 великих пелюсток. Всі вони інкрустовані 444 різнокольоровими дорогоцінними каменями. Решта — суцільний акцент на прозорість, яку дає сапфір із вкрапленнями титану. Бічні сторони, заводна головка та задня кришка корпусу також прозорі. Вони скріплені полірованими титановими гвинтами. Водонепроникність корпусу 30 метрів. Як у справжньої квітки, ці пелюстки розташовані під кутом до центру механізму. Це перший центральний турбійон в історії компанії Hublot, механізм зібраний із 236 деталей, калібр HUB9015 із ручним підзаводом. Завдяки двом циліндрам він забезпечує 150-годинний запас ходу.

Ідея полягала не в тому, щоб створити традиційний ефект райдужного градієнта, а скоріше в тому, щоб погратися з яскравістю відтінків та блиском дорогоцінного каміння, як дитина грається зі своїми кольоровими олівцями. Але це ще не все: відповідно до всесвіту Муракамі, під куполоподібним сапфіровим склом годинника MP-15 видно тонке лазерне гравіювання із зображенням широкої усмішки та двох усміхнених очей.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.