До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Ми хочемо, щоб ця пара взуття повернулася в моду

Багато хто з нас пам'ятає, що в середині 2010-х була популярною певна пара черевиків. Здавалося, що вона була у всіх. Адже щодня на вулиці можна було побачити принаймні декілька жінок у взутті з розрізами на щиколотці та пряжками, які тримали конструкцію черевика в купі.

Гейлі Бібер
Гейлі Бібер

Реклама

Можливо, тоді не всі знали що пара, яка стала всюдисущою, це — BalenciagaCeintureBoot. Ці черевики вперше дебютували в колекції весна-літо 2011 французького бренду, яким тоді керував ще Ніколя Жеск'єр. Натоді світ був охоплений панк-естетикою, тому ці черевики поєднували зі шкарпетками до колін, плісированими мініспідницями та футболками із зображеннями рокгуртів.

Мері-Кейт Олсен
Мері-Кейт Олсен

Однак ці чоботи з пряжками стали не просто популярними серед підлітків. Знаменитості, зокрема Мері-Кейт Олсен, Белла Гадід, КендаллДженнер, Кайлі Дженнер, Гейлі Бібер, Дакота Феннінг, Ніколь Річі та Ешлі Бенсон, були серед їхніх шанувальників.

Кайлі Дженнер
Кайлі Дженнер

Знайти цікаво розроблені черевики на пласкій підошві майже неможливо. Саме тому ця пара Balenciaga стала настільки популярною. Частіше за все на ринку зустрічаються челсі або грубі черевики, але між ними рідко знайдеш золоту та цікаву середину. А взуття Balenciaga виявилося вельми багатогранним: його можна було носити в усі сезони (принаймні для каліфорнійців) з колготками, шкарпетками або на голу ногу.

Джоан Смоллс
Джоан Смоллс

Здається, ми спостерігаємо повернення взуття на кшталт BalenciagaCeintureBoot. Можливо, це шлейф стилю Y2K та відродження інді, або це факт того, що в наших шафах бракує універсальних і водночас неординарних черевиків. Так чи інакше, це взуття з пряжками заслуговує знову опинитися в центрі уваги.

Гейлі Бібер
Гейлі Бібер

За матеріалом vogue.com

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.