Карла народилася в італійському Турині в богемній сім'ї – мама була піаністкою, батько – композитором. Кар'єру вона розпочала з модельного бізнесу, у 1988 році, коли знялась для рекламної кампанії Guess і в цьому ж році з’явилась на обкладинці іспанського Vogue. Буквально за декілька років Бруні заробляє статус топ-моделі, ставши однією із найбільш високооплачуваних моделей 90-х. У ці роки покази Haute Couture головних Будинків моди не обходяться без сексуальної Карли. Вона з'являється у показах Dior, Valentino, Lacroix, Chanel, Oscar de la Renta, Prada, Yves Sent Laurant і стає символом моди того часу – поряд з Ель Макферсон, Кейт Мосс і Ліндою Евагелістою. Її дохід на рік сягає 8 мільйонів доларів. У ці роки і на подіумі, і в повсякденному житті Карла вибирає яскраві вбрання, що підкреслюють її сексуальність – наприклад, короткі обтягуючі сукні, або мікро-шорти.
У 30 років Карла йде з моди в музику: починає складати пісні і закохується в Міка Джаггера, фанаткою якого вона була з 16 років. Романи з рокерами, а до Міка Джаггера Карла зустрічалася з його другом Еріком Клептоном, надихають дівчину: в кінці дев'яностих вона встигає записати два альбоми, частина пісень французькою та італійською мовами – її власного твору. Третій альбом Карла записала тільки в 2008 році.
У 2008 році Карла виходить заміж за Ніколя Саркозі і стає Першою леді Франції. Її стиль змінюється кардинально – Карла, котра любила короткі сукні, тепер вибирає довжину до коліна, строгі ділові костюми і взуття на низькому ходу. Після першого офіційного візиту до Великої Британії, коли на прийомі у Єлизавети ІІ Бруні-Саркозі з'явилася в строгому ансамблі Christian Dior, про неї заговорили, як про нову Джекі Кеннеді. Вибираючи лаконічні силуети, Карла віддає перевагу і дуже стриманій колірній гаммі.
Згадуючи 2017 рік, найяскравішою подією за участю Карли безсумнівно став показ Versace весна-літо 2018. Фінальний вихід супермоделей Наомі Кемпбелл, Гелени Крістенсен, Сінді Кроуфорд, Клаудії Шиффер і самої Карли Бруні довів, що машина часу все-таки існує, а п'ятдесят – це нові двадцять.
Читайте також: