До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Nike провели йога-сесію на березі Дніпра

Уже не перший рік Nike проводить для любителів йоги тематичні тренування в наймальовничіших місцях Києва. Цього разу така йога-сесія відбулася 15 серпня на видовому даху гольф-клубу з приголомшливою панорамою на Дніпро і Оболонську набережну.

Тренування відвідали найактивніші учасники Nike Training Club, а також спеціально запрошені гості. З однією з найвідоміших йога-тренерів Києва, Оленою Сидерською, гості провели півтора годинне заняття, під час якого насолоджувалися панорамою набережної, гармонією з природою і дружньою атмосферою.

Реклама
Олена Сидерська

Учасники змогли не лише позайматися йогою, пізнати всі її переваги, але і поспілкуватися з однодумцями, спробувати лимонади та смузі за рецептами Анастасії Голобородько, послухати мелодійні діджей-сети Monsto і зробити фото з видом на Дніпро.

<b>найки йога</b>

Nike Training Club містить величезну базу тренувань з йоги, виконання яких поліпшить ваші результати в будь-якому іншому виді спорту. Додаток дозволить безкоштовно зануритися у світ йоги практично в будь-якому місці. Також Nike проводить регулярні безкоштовні тренування двічі на тиждень на центральній арені країни — НСК "Олімпійському".

Завантажити додаток Nike Training Club можна на iOS або Google Play.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.