27 вересня відбувся перший від початку повномасштабної війни захід у форматі бранчу в Citronelle.
"Війна змінила нашу реальність, і щоб жити і творити далі, повинні були змінюватися, адаптуватися і ми самі, — кажуть в Citronelle. — Але не змінилося головне: наше прагнення зростати, рухатися вперед, дарувати світло на благо України. Адже без наших зусиль сьогодні для нас не настане завтра".
Citronelle продовжує реалізовувати проєкти, зокрема благодійні, які дають підтримку країні та ЗСУ.
"Citronelle — це справа, в яку я вкладаю зусилля і з якої беру натхнення, адже спільна мета всієї нашої команди — створювати простір затишку, тиші та спокою, де можна насолодитися кожною миттю і кожним відтінком почуттів", — каже засновниця Citronelle, Saint Bar, ідеологиня проєкту "Перемога гідності" та "Відкрита музика міста" Марія Дідковська.
Приємно знати, що Citronelle продовжує свій давній проєкт зі створення колекційних тарілок. Колекція цього сезону прикрашена квітами. Тарілки доступні у продажу в святкових пакованнях.
Перемога гідності
Citronelle пишається проєктом Victoire de la Dignité ("Перемога гідності"), в межах якого шість українських художників та художниць створили мистецькі живописні роботи. Їхні репродукції згодом прикрасили пляшки колекційного шампанського французького сімейного Дому Pierre Morlet. Олексій Аполлонов, Микола Білоус, Олена Придувалова, Марина Скугарєва, Олександр Сухоліт та Олег Тістол написали картини, що символізують їхнє бачення прийдешньої перемоги.
Роботи митців лягли в основу виставки "Передчуття перемоги", яка пройшла в Національному художньому музеї майже таємно (музей перебуває на реконструкції, а постійна експозиція і Фонди зберігаються в сховищах) і зібрала 800 відвідувачів протягом 2,5 місяців роботи.
Шампанське доступне для продажу; отримані кошти спрямуються на потреби Головного військового клінічного шпиталю Міністерства оборони України та мобільних військових госпіталів. Про шампанське слід сказати окремо. Воно зроблене з особливого врожаю 2015 року, який дивом вцілів. Йому загрожували ранні заморозки, але винороби використали давній метод обігріву лози: за допомогою спеціальних пальників їм вдалося підняти температуру біля коріння винограду.
Попри те що виставка в NAMU добігла кінця, роботами можна милуватися в Citronelle — вони отримали там постійну резиденцію.
Відкрита музика міста
Відкрита музика міста — це мистецький проєкт, який знайомить із новими талантами та підтримує найобдарованіших музикантів України та класичну музику.
Saint Bar
У Saint Bar разом із музичним продюсером Костянтином Мішуковим створили колекцію вінілу Saint Jazz Collections із композиціями українських джазових музикантів. Її тираж — лише 300 примірників; кошти від продажу підуть на благодійність у межах співпраці з Головним військовим клінічним госпіталем.