Куди вирушити цього літа: з Барселони до Ріо-де-Жанейро
Promotion
Vogue.ua спільно з туристичною компанієюAPL Travelпродовжує серію матеріалів про подорожі по наймальовничіших та надихаючих маршрутах світу.
Після знайомства з Нью-Йорком, круїза по Карибских островах та подорожі з Лос-Анджелеса до Мексики, якраз час відкрити гарячу Іспанію й життєрадісну Бразилію. Щедро зігріті сонцем і теплими хвилями морів та океанів, ці дві країни розтоплять серця навіть найупередженіших туристів. П'ятиденний шлях через Атлантичний океан скрасить круїзний лайнер Costa Favolosa – справжній п'ятизірковий готель на воді.
Серце Іспанії, без сумніву, б'ється тут – в Барселоні. Місто-музей, місто-курорт, місто-тусовка. Антоніо Гауді зробив усе для того, щоби Барселону можна було визнати величезним музеєм просто неба: храм Саграда-Фамілія, Каса-Міла, парк Гуель... Любителі пошопитися легко здійснять свої мрії на вулиці Рамбла. Після можна розслабитися й покупатися на одному з міських пляжей.
Must see: пляж Барселонета, який є скоріше місцем знайомств і спілкування, аніж відпочинку біля моря. Варто враховувати, що з травня по вересень тут дуже багато люду.
Кадіс – місто на півострові на стику Середземного моря й Атлантичного океану – претендує на звання одного з найстаріших заселених до сих пір міст Європи. Кадіс був заснований у XI сторіччі до н. е., тому в нім така велика кількість древніх фортець та інших історичних споруд. Один з найживописніших ботанічних садів – парк Хеновес – також перебуває в Кадісі. Місто славиться широким вибором свіжозловленої риби та морепродуктів.
Mustsee: центральний пляж між фортецями Santa Catalina і San Sebastiano. Тут знімали епізод 20-го фільма про Джеймса Бонда – "Помри, але не зараз", у якому Геллі Беррі фігурує в бікіні.
Арресифе – це столиця Лансароте, найсхіднішого з Канарських острів: до Африки тут рукою подати. На острові – більше 300 вулканів, та й сам він постав з лави і попелу. Пульс міста можна промацати на одній з головних вулиць – Leon y Castillo. Відчути подих вічності – у замку Сан Габріель, побудованого в XVI столітті.
Must see: тунель Атлантиди – найбільший підводний атлантичний тунель у світі. Півтора кілометровий тунель сформувався 20 000 років тому після виверження вулкана Монте-Корона.
Найстаріший квартал міста – Вегета – в 1990 році включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Справа в тому, що Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія заснований в 1478 році і має безліч історичних об'єктів. Крім того, клімат Лас-Пальмас визнаний одним з найкомфортніших в світі за підсумками дослідження 600 курортних містечок.
Must see: кафедральний собор Санта-Ана, будівництво якого було розпочато в далекому 1497 році і продовжується до цих пір. Деякі частини собору побудовані з блакитного каменю.
Столиця бразильського штату Пернамбуку – найважливіший торговий і портовий центр, друга культурна столиця країни. У перекладі з португальської назва міста означає "риф": в прибережних океанських водах виростають цілі колонії коралових рифів, що перетворює Ресіфі на мекку любителів мальовничих підводних пейзажів. Славу бразильської Венеції місто заслужило завдяки рікам Берібе і Капібарібі, чиї потоки спрямовуються по вулицях прямо в Атлантичний океан.
Must see: фортеця Форт ду Брум, побудована португальцями в 1629 році, за часів війни з голландцями. Сьогодні у фортеці знаходиться військовий музей з величезною колекцією старовинної зброї.
Завдяки зручному географічному розташуванню, Масейо є економічним, культурним і туристичним центром країни, що динамічно розвивається. Він приваблює шукачів як якісного пляжного відпочинку, так і любителів пам'яток і значущих музеїв. Цікаво, що з висоти пташиного польоту обриси міста нагадують пелюстки квітки.
Must see: храм Bom Jesus dos Martirios, побудований на початку XIV століття. До будівлі, яка стоїть на вершині пагорба, ведуть стометрові сходи. Фасад храму прикрашений скульптурою, що зображає страсті Христові.
Це місто було столицею Бразилії з 1549-1763 рр., що пояснює його багатство і красу. Салвадор розташувався на двох рівнях: діловий і фінансовий центр знаходиться внизу біля моря, а на узвишші – історична частина з церквами, музеями і урядовими кварталами. З'єднує дві частини підйомник-ліфт Ласерда.
Must see: ринок Модело Маркет дуже старий – на його вуличках до 1888 року ще продавали рабів. Сьогодні тут можливо знайти апетитну місцеву їжу і незвичайні автентичні сувеніри.
Свого часу це місто було лідером з вирощування какао у світі. На сьогоднішній день какао відійшло на другий план, адже Ільєус – великий туристичний курорт. Тут є навіть своя Статуя Христа – зменшена до 7,5 метрів у висоту копія Христа Спасителя з Ріо-де-Жанейро.
Must see: Bar Vesúvio був відкритий у 1915 році. Раніше Vesúvio був кондитерською, причому єдиною в місті. Але з плином часу (недавно заклад відсвяткував 100-річний ювілей) змінила формат на більш універсальний. Тут завжди багато туристів, адже бар прославлений у творах знаменитого письменника Жоржі Амаду.
Сьогодні Ріо – друге за велечиною місто Бразилії, а з 1763-го до 1960-го року він був столицею країни. Є не тільки головним туристичним центром, але також центром кіно- і шоу-бізнесу Бразилії. Знаменита 38-ми метрова статуя Христа Спасителя на горі Корковаду була добудована в 1931 році. Її видно практично з будь-якої точки міста. Ріо також відомий щорічним карнавалом, фото якого розлітаються по всьому світу. Щоби побачити своїми очима яскраві костюми і виступи учасників, потрібно опинитися тут напередодні Великого посту.
Must see: найбільший і найпопулярніший далеко за межами країни пляж Копакабана має довжину 4 км. У 1995 році тут проходив Чемпіонат світу з пляжного футболу.
Життя міста з давніх-давен і до сьогодні повністю підпорядковане настрою Атлантичного океану. Порт Лісабону починає свою історію з XIII століття і сьогодні є одним з найважливіших в Європі. У Морському музеї, створеному ще в XIX столітті, зібрано понад 15 000 експонатів, серед яких справжні човни, каравели, вітрильники, а також королівські каюти, що демонструють уявлення про розкіш минулих часів. У місті та окрузі "широкий вибір" історичних об'єктів – палаців, базилік, замків, а також безліч музеїв. Палац Келуш зберіг те саме зовнішнє і внутрішнє оздоблення, при якому тут мешкали португальські монархи.
Must see: фунікулер Glória працює в Лісабоні з 1885 року. Довжина маршруту – 265 метрів. Неподалік верхньої зупинки – оглядовий майданчик São Pedro de Alcântara з панорамним видом на місто.
Більше подорожей – на сайті APL Travel.
Читайте також:
Куда отправиться этим летом: из Лос-Анджелеса в Мексику
Куда отправиться этим летом: Нью-Йорк, Майами, Пуэрто-Рико, Багамы