Як звучить Київ: музикант Ігор Кириленко представляє трек про любов до столиці

28 травня свій день народження святкує столиця нашої країни, і до цієї дати саундпродюсер та музикант Ігор Кириленко представляє незвичайний трек Kyiv only. Цей запис — можливість більше дізнатися про наше минуле, адже для створення були використані семпл та вокальна партія із пісні Ігоря Шамо та Михайла Ткача "Тільки в Києві", що зазвучала у 1979 році у виконанні Олександра Таранця.

Окрім цього, Ігор Кириленко записав звуки київської підземки, оголошень у метро й на київському вокзалі та просто повсякденного життя. Із цих звуків музикант створив музичні семпли й інтегрував їх у трек, так що вони стали інструментами, які слухачі будуть чути протягом усієї композиції.

"Kyiv only — спільний проєкт Ігоря Кириленка і гіда Києвом Hey Guide. Ідея такої колаборації — популяризація старих українських пісень серед киян, аби вони слухали та любили українське та надихалися на нові ідеї й сучасне звучання.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.