VERTUHA у Closer відкривають фестивальний формат

VERTUHA — це спільнота творчих людей, музикантів та діджеїв, мета яких — об’єднувати, поширювати любов, відкривати українську культурну спадщину та робити внесок у розвиток сучасної музичної сцени. Коли ви думаєте про їхні події, ви уявляєте колекцію рідкісних вінілових платівок, яскравий дрескод, свободу самовираження на танцполі та чарівне поєднання музичних стилів і людей.

Відтоді як Closer став постійною київською резиденцією VERTUHA, формація провела у стінах клубу серію вечірок, щоразу експериментуючи і граючись із форматами. Танцювальні vogue-батли під сети резидентів, художні виставки українських митців, солодкий поп-ап-стор від Ponchyk Boy. І все це — у блискучих декораціях та під спалахи дискокулі.

Наступна подія підсумує цей досвід і виведе на новий рівень. У європейський День талантів, 25 березня, VERTUHA відбудеться у форматі фестивалю. Три сцени, дев'ять гуртів-артистів, десять діджеїв та батл, в якому зіштовхнуться танцівники різних стилів із музикою диско та фанк: Closer, Mezzanine та Лісний причал — блискучий всесвіт музики і танцю.

Програма та лайнап:

  • Closer — головний танцпол прийматиме резидентів VERTUHA та дружніх діджеїв: Seba Korecky, Alinikus, Kosta Denys, Kadillove та Nekit/Hanna. А також тут відбуватиметься танцювальний батл "Me Against Disco & Funk Music".

  • Mezzanine stage зазвучить сучасними українськими артистами: Our Atlantic, Lucas Bird, Daniel Okaro, "Шановне CUMСТВО", XXV кадр, The Curly, Soulike, Figurat та sucilna_nevdacha.exe.

  • Лісний причал освіжатиме приємним весняним повітрям та back-to-back виступами від LDM/Sakhno та PoBo.

Зібрані кошти з продажів квитків підуть до трьох волонтерських фондів: Future for Ukraine — на створення кімнати музичної терапії у хабі LEVCHYK для діток із розладом аутистичного спектру (РАС), які виїхали із зони бойових дій; Київ Волонтерський — на теплі речі в межах проєкту "Зроби тепло", адже попереду ще багато холодних ночей; БО БФ "Ланка" — на демісезонне взуття добровольчим батальйонам, які не знаходяться на забезпеченні ЗСУ.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.