Співачка Луна презентує мініальбом Illusion

Співачка Луна презентує мініальбом Illusion, до якого увійшли сім україномовних треків.

"Ілюзія — фізична, оптична, звукова, тактильна — це сукупність оманливих станів, у яких опинилися всі ми, — говорить Луна. — Мініальбом Illusion — це особливий вид ілюзій, у яких зі складних візерунків (на килимі або замерзлому від морозу склі) виникають і поступово розвиваються складні фантастичні картини. Ця робота присвячується тим, хто любить та цінує себе та інших. Альбом, який створено задля подолання дилем сьогодення, пошуків нового, не багатозначності та розмаїття, наче символ нашого часу".

Луна
Луна

Реліз Illusion містить сильні експериментальні тенденції та перегляд традиційного в музиці та текстах. 7 треків — танцювальне звучання, легкий сум та пісні про різні стани любові як ілюзії — любов до рідної землі (Kvity), любов до себе (Mona Lisa), любов до людини (Hto ty?).

Луна
Луна

"Зрештою, це є запис на згадку про ці буремні часи, які людина може оцінити та усвідомити тільки постфактум", — зазначає співачка.

Прослухати мініальбом Illusion можна за посиланням.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.