До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Слухаємо рідне: сет української танцювальної музики 60–80 років

До Дня Незалежності України музична спільнота VERTUHA підготувала подарунок всім українцям — рідкісний та драйвовий сет українського груву 1960–1980 років. Цю збірку створив колекціонер вінілу, диджей MACKA. Сет присвячується борцям за свободу та українську ідентичність всіх часів і має на меті нагадати слухачеві, яку ціну платить наш народ за свою незалежність щодня.

Реклама

Збірка являє собою годинний музичний сет, зіграний з вінілових платівок. Його унікальність полягає в поєднанні народної музики, фанку та року, які були записані з кінця 1960-х до кінця 1980-х років. До збірки увійшли маловідомі видання ансамблів "Дніпро", "Мастерок", "Росинка", "Водограй", які не входили в жоден з відомих МАСКА селекцій української музики. Більшість записів була знайдена на блошиних ринках у Києві, Львові, Херсоні, Дніпрі, Житомирі, Тернополі.

VERTUHA — це спільнота музикантів, диджеїв та закоханих у музику людей. "VERTUHA працює над відродженням нашої культурної спадщини, що включає дослідження онлайн-архівів, надання власних оцифрованих творів і створення музичних компіляцій, якими ми ділимося з найширшою аудиторією, яку ми можемо охопити", — розповідають учасники спільноти.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.