До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

SHUMEI переспівав гіт Тіни Кароль "Више облаков"

Співак SHUMEI заспівав українською гіт Тіни Кароль "Више облаков", який тепер має назву "Вище хмар". "На одному з інтерв‘ю Тіна Кароль поділилась, що їй подобається моя творчість та голос, й мені було дуже приємно. Я з командою вирішив зробити подарунок улюбленій співачці та переклав її культову композицію "Вище хмар". Вважаю, що такі пісні поза часом й вони мають звучати і сьогодні", – розповів артист.

Реклама

Він не єдиний молодий виконавець, якого надихнула творчість Кароль. "Я обожнюю творчість Тіни, палко кохаю її творчість та поважаю, як людину з великої букви. Ідея створення рімейку "Ніченька" прийшла, коли я почув в одному з інтерв’ю, що Тіна була б не проти, якщо молоді виконавці переспівають її пісні українською", – говорить співак OKS.

"Коли твої пісні знаходять друге життя, для мене, як для співачки і автора – це щастя", – додає Тіна Кароль. Свої російськомовні пісні співачка не перекладає, сказавши, що "напише ще багато нових гітів", у той же час вона дає можливість молоді обирати та перекладати свої композиції українською. Тіна Кароль давно допомагає молодим українським артистам, запровадивши проєкт "Молода кров", місією якого вбачає підтримку молодих виконавців та поповнення музичного каталогу українською музикою.

Shumei і Тіна Кароль
Shumei і Тіна Кароль

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.