До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Ріта Ора і Тайка Вайтіті перевтілилися у Шрека та Фіону

Ріта Ора і Тайка Вайтіті у себе в інстаграмі розмістили кумедне відео в образах улюблених казкових героїв Шрека та Фіони — для повного занурення у персонажів співачка і режисер зняли на Airbnb "будиночок Шрека" у Шотландії.

"Не зважайте на нас, ми лише двоє дорослих людей, які перевтілюються на болотах Шрека", — написала на своїй сторінці співачка, яка також додала, що Гелловін продовжується. Фанати пари в захваті від такого перевтілення, але не меншої уваги заслуговує саме місце, в яке мав змогу приїхати кожен.

Реклама

Житло можна було орендувати на одну-дві ночі максимум для трьох гостей. Оренда безкоштовна, як данина тому, що болото Шрека стало притулком для багатьох казкових персонажів. Згідно з оголошенням орендодавцем є Осел. "Болото Шрека просто чудове — ідеальне місце для розваг. Мені подобається тут все: зарослий ландшафт, скромний інтер'єр, гарні валуни. Я не можу дочекатися, коли гості самі відчують цей брудний шматочок раю", — розповідає господар цієї казкової локації. Важливо: в будиночку немає туалету та ванної кімнати — вони розташовані в окремій будівлі, за 20 метрів від будинку Шрека. Але є й бонуси: тут можна насолодитися парфе, гріючись під теплим світлом "свічок із вушної сірки", а зранку пан Осел може приготувати запашні вафлі.

Читайте також

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.