UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

ONUKA та Kazka візьмуть участь у концерті Stand With Ukraine у Парижі

27 мая 2022

13 червня в паризькому театрі Theatre Libre відбудеться благодійний вечір Stand With Ukraine на підтримку України, яка бореться за свою свободу та незалежність. Україну на сцені паризького театру представлять два гурти, добре знані за кордоном: ONUKA та Kazka. Відкриє вечір гурт KAZKA, пісні якого "Плакала" та "Свята" сколихнули світ своєю популярністю. Нагадаємо, що днями гурт разом з музикантами зі швейцарського гурту KADEBOSTANY виступив на благодійному заході в Каннах на підтримку українського кіно

Продовжить вечір ONUKA – один з найяскравіших українських гуртів, музика якого поєднує традиційні українські мотиви й прогресивне електронне звучання та не залишить байдужим нікого.

Концерт 13 червня – це благодійна акція, спрямована на збір коштів на підтримку України й водночас популяризацію сучасної української культури серед французьких глядачів. Усі кошти, зібрані під час цього вечора, передадуть на підтримку України. Концерт відбудеться 13 червня о 20:00 в Theatre Libre. Квитки доступні на сайті.

Еще в разделе MUSIC

Популярное