Гурт "Океан Ельзи" запустив великий збір на 30 швидких для фронту
Гурт "Океан Ельзи" запустив великий збір на 30 швидких для фронту під час міжнародного туру
Благодійний фонд української IT-компанії SoftServe "Відкриті очі" та гурт "Океан Ельзи" оголосили про спільний благодійний проєкт Drive for Life: Okean Elzy Edition. Його мета — закупити, обладнати та передати 30 машин швидкої допомоги на лінію фронту.
Восени гурт розпочинає наступну частину благодійного туру Help for Ukraine вже в межах відзначення 30-річчя "Океану". Гурт відвідає країни Європи, Північної Америки та Великобританії. Частину коштів з продажу квитків та всі кошти з продажу благодійного мерчу й аукціонів гурт перерахує до фонду "Відкриті очі" на закупівлю автомобілів швидкої допомоги та обладнання до них. А також закликає приєднатись донейтом усіх, хто продовжує підтримувати українських захисників, зокрема бойових медиків.
"За останні два з половиною роки музикою ми зібрали та передали допомоги на понад 250 млн грн, — каже Святослав Вакарчук, лідер гурту "Океан Ельзи". — Якщо попередній тур Північною Америкою дав нам можливість передати в бригади ЗСУ та НГУ 100 дронів Mavic 3, то цього разу ми в партнерстві з фондом SoftServe запускаємо великий проєкт зі збору коштів на 30 укомплектованих авто швидкої допомоги на лінію фронту. Я часто буваю там, спілкуюсь, зокрема, з медиками. Ті історії неймовірної самопожертви, порятунку, інколи втрат і невдач, проймають до глибини душі. Їм потрібна наша допомога щодня. Тож цього разу ми зосередимося на закупівлі швидких, аби рятувати життя наших захисників".
Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, тільки за офіційними підрахунками росія за час повномасштабної війни пошкодила 1 642 медичні установи, ще 214 — повністю зруйнувала. Крім того, понад 570 карет швидкої допомоги були пошкоджені, знищені або захоплені.
"Закликаємо тих, хто за кордоном, долучитись до нас у турі в Європі, США, Канаді та в Лондоні. А якщо ви хотіли б привітати нас з 30-річчям, то кращого подарунку за донат на цей проєкт просто не існує", — підсумовує Вакарчук.